Folia meblowa, okleina termokurczliwa do mebli - producent

Chcesz szybko i wygodnie zmienić wygląd swojej aranżacji? Wykorzystaj do tego celu termokurczliwą okleinę do mebli, czyli materiał wykonany z polichlorku winylu PVC. Jest to tworzywo jedno- lub wielowarstwowe, które może imitować drewno, kamienie bądź marmur. Okleiny uatrakcyjnią stare drzwi, meble oraz inne elementy wyposażenia wnętrza. Nadadzą elementom oczekiwanego charakteru i będą się świetnie komponować z pozostałym wyposażeniem. Decydując się na zakup folii do oklejania mebli, warto wybrać te oferowane przez sprawdzonych producentów, np. Grupę Ergis Sp. z o.o.

Producent folii do mebli
obrazek prezentujacy

Folie na meble - właściwości

Folie okleinowe można znaleźć w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach. Faktury odpowiadają powierzchniom, jakie zostały na nich umieszczone, gwarantując niezwykle naturalny efekt. Ich ogromny atut stanowi możliwość dostosowania szerokości wstęgi do życzenia klienta. Pozwala to na doskonałe dopasowanie okleiny każdego elementu. Materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz wszelkiego rodzaju odbarwienia. Cechę charakterystyczną oferowanej folii na meble stanowi jej termokurczliwość - po odpowiednim podgrzaniu może być formowana na różnego rodzaju powierzchniach.

Na czym polega fenomen folii do oklejania mebli?

Popularność oklein meblowych wynika przede wszystkim z efektów, które są w stanie dostarczyć. Doskonale maskują niedoskonałości, które powstały na dużych powierzchniach bądź całkowicie odmieniają ich wygląd. Na ten sposób odświeżenia wnętrza decyduje się wiele osób ze względu na niezwykłą łatwość montażu i atrakcyjną cenę takich materiałów. Folie mogą być dowolnie wymieniane, aby wpasować się w obecnie panujący klimat wnętrza i nadać mu świeżości. Co więcej, tworzywo jest wytrzymałe oraz bezpieczne dla użytkowników.

Kolory oklein meblowych - jaki wybrać?

Ze względu na szeroką ofertę folii termokurczliwej na meble każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jej kolor można dobrać do aktualnego wyposażenia danego wnętrza bądź zdecydować się na zupełnie inny odcień wprowadzając w aranżacji ciekawy kontrast. Ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia. Nie bój się łączyć ze sobą kolorów - możesz dzięki temu uzyskać oryginalny i przyciągający wzrok mebel. Jeżeli zależy Ci na szybkiej, a zarazem niskobudżetowej renowacji starego mebla, wybierz okleinę w dopasowanym kolorze. Po jej zamontowaniu element będzie wyglądał jak nowy!